2225J2000152KFT
Knowles Syfer
843-2225J2000152KFT
2225J2000152KFT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200 VDC 1500 pF - 55 C+ 125 C 10 % C0G (NP0)
1500 pF
200 VDC
C0G (NP0)
10 %
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
6.3 mm (0.248 in)
4.2 mm (0.165 in)