2225Y1K00121JFT
Knowles Syfer
843-2225Y1K00121JFT
2225Y1K00121JFT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1 kVDC 120 pF - 55 C+ 125 C 5 % C0G (NP0)
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
120 pF
1 kVDC
C0G (NP0)
5 %
2225 (Reversed)
5763 (Reversed)
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
6.3 mm (0.248 in)
4.2 mm (0.165 in)