404027K00121FQRAF9LM
Knowles Syfer
843-27K00121FQRAF9LM
404027K00121FQRAF9LM
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier;7K0 - 7kV/7.2kV;0121 - 120pF;F +/-1% ;High Q C0G/NP0;330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
120 pF
High Q
1 %
4040
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
10.2 mm (0.402 in)
10.2 mm (0.402 in)
5 mm (0.197 in)