SC250DJR
Mallory Sonalert
539-SC250DJR
SC250DJR
Mfr.:
Description:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
4 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
500 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Mallory Sonalert
Product Category: Buzzers & Audio Indicators - Industrial
RoHS:
250 V
16 mA
1.69 in L x 1.69 in W x 1.41 in H
SC
Brand: Mallory Sonalert
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Height: 1.41 in
Length: 1.69 in
Product Type: Audio Indicators & Alerts
Factory Pack Quantity: 1
Subcategory: Audio Devices
Width: 1.69 in