DSA1522AA3A-25M00000VAO
Microchip Technology
556-AA3A-25M00000VAO
DSA1522AA3A-25M00000VAO
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 25MHz, 20ppm, , -40 to 125C, 7.0x5.0mm
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 550
Stock:
550 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
8 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Microchip
Product Category: Standard Clock Oscillators
RoHS:
VDFN-4
20 PPM
10 pF
2.25 V
3.63 V
LVCMOS
SMD/SMT
- 40 C
+ 125 C
7 mm (0.276 in)
5 mm (0.197 in)
DSA15xx
Cut Tape
Brand: Microchip Technology
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TH
Current Rating: 6.5 mA
Duty Cycle - Max: 53 %
Operating Supply Voltage: 2.5 V, 3.3 V