MSMBJSAC12/TR
Microchip Technology
494-MSMBJSAC12/TR
MSMBJSAC12/TR
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Low Cap TVS 12V 10% 500W uni 30pF
Factory Lead Time:
37 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 400   Multiples: 400
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 400)
1 Channel
12 V
SMD/SMT
19 V
13.3 V
SMB (DO-214AA)
25 A
500 W
- 65 C
+ 150 C
Reel
Country of Origin: Not Available
Pd - Power Dissipation: 2.5 W