MSMCG15AE3/TR
Microchip Technology
494-MSMCG15AE3/TR
MSMCG15AE3/TR
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 15V 5% 1500W uni
Long lead time reported on this product.
Minimum: 500   Multiples: 1
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
15 V
SMD/SMT
24.4 V
16.7 V
SMCG (DO-215AB)
61.5 A
1.5 kW