MSMCG64A/TR
Microchip Technology
494-MSMCG64A/TR
MSMCG64A/TR
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 64V 5% 1500W uni
Long lead time reported on this product.
Minimum: 500   Multiples: 1
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
64 V
SMD/SMT
103 V
71.1 V
SMCG (DO-215AB)
14.6 A
1.5 kW