MSMCJ20A/TR
Microchip Technology
494-MSMCJ20A/TR
MSMCJ20A/TR
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 20V 5% 1500W uni
Factory Lead Time:
37 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 600   Multiples: 600
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 600)
1 Channel
20 V
SMD/SMT
32.4 V
22.2 V
SMC (DO-214AB)
46.3 A
1.5 kW
- 65 C
+ 150 C
Reel
Country of Origin: Not Available
Pd - Power Dissipation: 1.56 W