GQM0335C2D5R6CB01J
Murata Electronics
81-QM0335C2D5R6CB01J
GQM0335C2D5R6CB01J
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 5.6pF 200VDC 20% 0201 C0G
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 50000   Multiples: 50000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 50000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Murata
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
5.6 pF
C0G (NP0)
0.25 pF
Standard
0.6 mm (0.024 in)
0.3 mm (0.012 in)
0.33 mm (0.013 in)