GRM0335C2A1R2WA01J
Murata Electronics
81-GRM0335C2A1R2WA1J
GRM0335C2A1R2WA01J
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.2 pF 100 VDC 0.05 pF 0201 C0G (NP0)
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 50000   Multiples: 50000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 50000)
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Murata
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
1.2 pF
100 VDC
C0G (NP0)
0.05 pF
0201
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
0.6 mm (0.024 in)
0.3 mm (0.012 in)
0.3 mm (0.012 in)