GRT0335C1H120GA02D
Murata Electronics
81-GRT0335C1H120GA2D
GRT0335C1H120GA02D
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 12 pF 50 VDC 2% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 15000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Murata
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
12 pF
50 VDC
C0G (NP0)
2 %
0201
0.6 mm (0.024 in)
0.3 mm (0.012 in)