LQH5BPN220M38L
Murata Electronics
81-LQH5BPN220M38L
LQH5BPN220M38L
Mfr.:
Description:
ECAD Model:
In Stock: 2,394
Stock:
2,394 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
13 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 400)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Murata
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Power Inductor
2020 (5050 metric)
Shielded
22 uH
20 %
1.6 A
110 mOhms
- 40 C
+ 125 C
8 MHz
Standard
4.9 mm
4.9 mm
4 mm
Ferrite
LQH5BPN
Reel
Cut Tape
MouseReel
Application: Power
Brand: Murata Electronics
Case Code - in: 2020
Case Code - mm: 5050
Core Type: Wirewound
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: MY
Mounting Style: PCB Mount
Product: Power Inductors
Product Type: Power Inductors - SMD
Factory Pack Quantity: 400
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 100 kHz