LQP01HV3N5B02L
Murata Electronics
81-LQP01HV3N5B02L
LQP01HV3N5B02L
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD FilmtypeSMD0201(008004)SizeTmax=0.213mm
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 40000   Multiples: 40000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 40000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Murata
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Chip Coil
008004 (0201 metric)
3.5 nH
0.1 nH
130 mA
540 mOhms
- 40 C
+ 105 C
10
11 GHz
0.25 mm
0.125 mm
0.2 mm