HDF-R62-113L462
NorComp
636-HDF-R62-113L462
HDF-R62-113L462
Mfr.:
Description:
D-Sub High Density Connectors 62 pin R/A solder M 30u 4-40 thrd brkt
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 27   Multiples: 27
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
1,026 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
RoHS:
62 Position
3 Row
Male
Gold
3 A