SDF-R15-213L011
NorComp
636-SDF-R15-213L011
SDF-R15-213L011
Mfr.:
Description:
D-Sub Standard Connectors 15 pin R/A solder F flash 4-40 int thrd
ECAD Model:
In Stock: 52
Stock:
52 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
NorComp
Product Category: D-Sub Standard Connectors
RoHS:
REACH - SVHC:
15 Position
Socket (Female)
Solder Pin
Flange
Right Angle
2 Row
Female
Gold
Receptacle
2 (A)
Steel
Nickel
IP67
Unfiltered
SDF
Tray
Brand: NorComp
Contact Material: Brass
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Current Rating: 5 A