MOX70031000BYE
Ohmite
588-MOX70031000BYE
MOX70031000BYE
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole 100 ohm 0.1% 10ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
100 Can Dispatch in 5 Days
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Ohmite
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
RoHS:
MOX700
100 Ohms
250 mW (1/4 W)
0.1 %
10 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
250 V
2.7 mm
7 mm
Axial
Tray
Precision Metal Film Resistors
High Precision
Brand: Ohmite
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Lead Diameter: 0.6 mm