OJ2435E-R52
Ohmite
588-OJ2435E-R52
OJ2435E-R52
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole 24K Ohm 1/8W 5% 200 Volt
ECAD Model:
In Stock: 14,817
Stock:
14,817 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
24 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Ohmite
Product Category: Carbon Film Resistors - Through Hole
RoHS:
OJ
Standard
Axial
24 kOhms
125 mW (1/8 W)
5 %
- 450 PPM / C
- 70 C
+ 155 C
200 V
1.85 mm
3.5 mm