OK2245E-R52
Ohmite
588-OK2245E-R52
OK2245E-R52
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole 220K Ohm 1/4W 5% 250 Volt
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
24 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 50000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Ohmite
Product Category: Carbon Film Resistors - Through Hole
RoHS:
OK
Standard
Axial
220 kOhms
250 mW (1/4 W)
5 %
- 700 PPM / C
- 70 C
+ 155 C
250 V
2.5 mm
6.8 mm