TA305PA50R0JE
Ohmite
588-TA305PA50R0JE
TA305PA50R0JE
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - Through Hole 5watt 50ohm 5% High Power
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
10,050 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Ohmite
Product Category: Thick Film Resistors - Through Hole
RoHS:
TA
50 Ohms
5 W
5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 180 C
1.5 kV
12.7 mm
Radial
Tray
2.54 mm
7.62 mm
Thick Film Resistors Leaded
25.4 mm