ERJ-H3EF2322V
Panasonic
667-ERJ-H3EF2322V
ERJ-H3EF2322V
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0603 23.2KOhm 1% AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Panasonic
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
ERJH3E
23.2 kOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 175 C
75 V
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.45 mm (0.018 in)