ERJ-P06D3570V
Panasonic
667-ERJ-P06D3570V
ERJ-P06D3570V
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0805 357ohms 0.5W 0.5% AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Panasonic
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
ERJ-P
357 Ohms
500 mW (1/2 W)
0.5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
400 V
0805
2 mm (0.079 in)
1.2 mm (0.047 in)
0.6 mm (0.024 in)