EXB-V8V473JV
Panasonic
667-EXB-V8V473JV
EXB-V8V473JV
Mfr.:
Description:
Resistor Networks & Arrays 47K OHM 5%
ECAD Model:
In Stock: 15,244
Stock:
15,244 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Panasonic
Product Category: Resistor Networks & Arrays
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
EXB-V
Arrays
SMD/SMT
47 kOhms
5 %
Isolated
4 Resistor
8 Pin
200 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
0603 (1608 metric)
3.2 mm
1.6 mm
0.6 mm
AEC-Q200
Brand: Panasonic
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: JP
Power per Element: 63 mW