PS2828-AB-0305-S
Parlex
906-PS2828-AB-0305-S
PS2828-AB-0305-S
Mfr.:
Description:
Ribbon Cables / IDC Cables .5mm41-305mm-HiroseS Display Cable
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Johnson Electric
Product Category: Ribbon Cables / IDC Cables
RoHS:
Socket
41 Position
Socket
41 Position
0.5 mm
305 mm