73078-UU-12
Pomona Electronics
565-73078-UU-12
73078-UU-12
Mfr.:
Description:
RF Cable Assemblies MMCX PLUG TO SMA BKHD JACK RG178 12
Lifecycle:
Obsolete
ECAD Model:
Mouser does not presently sell this product in your region.
Availability
Stock:
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Pomona
Product Category: RF Cable Assemblies
Delivery Restrictions:
RoHS:
SMA
Jack (Female)
Straight
MMCX
Plug (Male)
Straight
304.8 mm (12 in)
50 Ohms
2 GHz