BSCQ000603032N4CHR
Pulse Electronics
673-BSCQ0603032N4CHR
BSCQ000603032N4CHR
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD Chilisin RF inductor Multilayer-STD
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 90000   Multiples: 15000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 15000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Pulse
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
0.6 mm x 0.3 mm x 0.3 mm
Shielded
2.4 nH
0.2 nH
220 mOhms
480 mA
- 55 C
+ 125 C
14
9.3 GHz
Standard
0.6 mm
0.3 mm
0.3 mm
Ceramic
BSCQ
Reel
Application: RF
Brand: Pulse Electronics
Core Type: Multilayer
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: VN
Mounting Style: PCB Mount
Product: RF Inductors
Product Type: RF Inductors - Leaded
Factory Pack Quantity: 15000
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 500 MHz