ESR03EZPD1621
ROHM Semiconductor
755-ESR03EZPD1621
ESR03EZPD1621
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD Anti-surge Chip Resistor, 1608mm, 0.33W, 150V, +/-0.5%, 1,620 Ohm