SDR03EZPD2670
ROHM Semiconductor
755-SDR03EZPD2670
SDR03EZPD2670
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 1608mm 150V 0.4W +/-0.5% 267 Ohm