AS101AJ056JT4E
Royalohm
303-AS101AJ056JT4E
AS101AJ056JT4E
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RMC AS10 (2010) 1.5W 5% T/R-4000
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Royalohm
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
AS
5.6 Ohms
1.5 W
5 %
400 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
400 V
2010
5 mm (0.197 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.55 mm (0.022 in)