SP174WF4422T1E
Royalohm
303-SP174WF4422T1E
SP174WF4422T1E
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RMC SP17 (2817) 4W 1% T/R-1000
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
4 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Royalohm
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
44.2 kOhms
4 W
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2817
7.1 mm (0.28 in)
4.2 mm (0.165 in)
1.1 mm (0.043 in)