100MU473KA23216
Rubycon
232-100MU473KA23216
100MU473KA23216
Mfr.:
Description:
Film Capacitors THIN FILM ACRYLIC DIELECTRIC
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Rubycon
Product Category: Film Capacitors
RoHS:
0.047 uF
100 VDC
SMD/SMT
Plastic
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
Stacked Film Capacitors
10 %
2 Pin
1.4 mm (0.055 in)