RMCF2512FT12R1
SEI Stackpole
708-RMCF2512FT12R1
RMCF2512FT12R1
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, 2512, 12.1 ohm, 1%, 1W
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Reel
RMCF
12.1 Ohms
1 W
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)