RNCU1206DTC75K0
SEI Stackpole
708-RNCU1206DTC75K0
RNCU1206DTC75K0
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 75kOhm 1W 50ppm 1206 0.5% Ultra High Power AEC-Q200