RNWA0612BTE39R0
SEI Stackpole
708-RNWA0612BTE39R0
RNWA0612BTE39R0
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD RES AUTO, 0612, 39 ohm, 0.1%, 25ppm, 1W
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RNWA
39 Ohms
0.1 %
25 PPM / C
0612 (Reversed)
1632 (Reversed)
1.55 mm (0.061 in)
3 mm (0.118 in)
0.43 mm (0.017 in)
- 55 C
+ 125 C
1 W
75 V