RSMF3JB180R
SEI Stackpole
708-RSMF3JB180R
RSMF3JB180R
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors RES, MOM, 3W, 180 ohm, 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Oxide Resistors
RoHS:
180 Ohms
3 W
500 V
5 %
Axial
200 PPM / C
5.5 mm
15 mm