ESDA25-4BP6
STMicroelectronics
511-ESDA25-4BP6
ESDA25-4BP6
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TRANSIL ARRAY ESD PROTECTION
ECAD Model:
In Stock: 38,688
Stock:
38,688 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
STMicroelectronics
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Bidirectional
4 Channel
24 V
SMD/SMT
25 V
SOT-666-6
50 W
22 pF
8 kV
15 kV