SMM4F12A-TR
STMicroelectronics
511-SMM4F12A-TR
SMM4F12A-TR
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Hi Temp Transil Diode
Lifecycle:
End of Life:
Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 11,984
Stock:
11,984 Can Dispatch Immediately
Quantities greater than 11984 will be subject to minimum order requirements.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 12000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Product
STMicroelectronics SMAJ12A-TR
STMicroelectronics
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 12V Unidirect
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
12 V
SMD/SMT
19.9 V
13.3 V
DO-222AA-2
20.1 A
400 W
30 kV
30 kV