STTH12003TV1
STMicroelectronics
511-STTH12003TV1
STTH12003TV1
Mfr.:
Description:
Rectifiers 2X60 Amp 300 Volt
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
25 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 100   Multiples: 100
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
STMicroelectronics
Product Category: Rectifiers
RoHS:
REACH - SVHC:
SMD/SMT
ISOTOP
300 V
120 A
Ultra Fast Recovery Rectifiers
Dual Parallel
1.25 V
600 A