CP1881-222
Same Sky
490-CP1881-222
CP1881-222
Mfr.:
Description:
Thermoelectric Peltier Modules peltier, 8.1 x 8.1 x 2.22 mm, 1.8 A, wire leads
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 120   Multiples: 60
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Same Sky
Product Category: Thermoelectric Peltier Modules
Thermoelectric Peltier Modules
3.8 W
+ 70 C
1.8 A
3.8 V
8.1 mm
8.1 mm
2.22 mm
Brand: Same Sky
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Lead Length: 50 mm