530BA140M000DGR
Skyworks Solutions, Inc.
634-530BA140M000DGR
530BA140M000DGR
Mfr.:
Description:
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 250   Multiples: 250
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 250)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Skyworks
Product Category: Standard Clock Oscillators
Standard Oscillators
7 mm x 5 mm
140 MHz
50 PPM
15 pF
2.97 V
3.63 V
LVDS
SMD/SMT
- 40 C
+ 85 C
7 mm (0.276 in)
5 mm (0.197 in)
1.65 mm (0.065 in)
Si530
Reel
Brand: Skyworks Solutions, Inc.
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Current Rating: 90 mA
Duty Cycle - Max: 55 %
Operating Supply Voltage: 3.3 V