0624CDMCCDS-R47MC
Sumida
851-0624CDMCCDSR47MC
0624CDMCCDS-R47MC
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 0.47uH 20% 5.1mOhms Metal Composite
ECAD Model:
In Stock: 6,936
Stock:
6,936 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Sumida
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Power Inductor
Shielded
470 nH
20 %
17.5 A
5.1 mOhms
24.5 A
- 55 C
+ 125 C
Standard
7 mm
2.4 mm
2.4 mm