PCMB053T-R68MS
Susumu
754-PCMB053T-R68MS
PCMB053T-R68MS
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 0.68 uH 20% POWER CHOKE
ECAD Model:
In Stock: 171
Stock:
171 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Susumu
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Power Choke
Unshielded
680 nH
20 %
8.5 A
12 mOhms
14 A
Standard
4.85 mm
4.7 mm
2.8 mm