TMK105SD122KV-F
TAIYO YUDEN
963-TMK105SD122KV-F
TMK105SD122KV-F
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 963-MSAYT105SSD122KF RPLCMT PN 25V 1200pF Low Dist 0402 10%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TAIYO YUDEN
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
1200 pF
25 VDC
10 %
0402
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.55 mm (0.022 in)