ACT45B-110-2P-TL003
TDK
810-ACT45B1102PTL003
ACT45B-110-2P-TL003
Mfr.:
Description:
Common Mode Filter Chokes 700ohms 11uH 250mA CAN-BUS AEC-Q200 150degC
ECAD Model:
In Stock: 35,034
Stock:
35,034 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TDK
Product Category: Common Mode Filter Chokes
RoHS:
ACT45B
PCB Mount
SMD/SMT
2 Channel
11 uH
600 Ohms
250 mA
600 mOhms
- 40 C
+ 150 C
1812 (4532 metric)
4.5 mm
3.2 mm
2.8 mm
AEC-Q200
Reel
Cut Tape
MouseReel
Data and Signal Line Chokes
Signal Line
Brand: TDK
Core Material: Ferrite
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: JP
Product Type: Common Mode Chokes
Shielding: Unshielded
Factory Pack Quantity: 2500
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Test Frequency: 100 kHz