CLT32-R20
TDK
871-CLT32-R20
CLT32-R20
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 200nH 3.3mOhms 20.5A 20% AEC-Q200
ECAD Model:
In Stock: 4,731
Stock:
4,731 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 6000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TDK
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
200 nH
20 %
3.3 mOhms
20.5 A
- 40 C
+ 165 C
Standard
3.2 mm
2.5 mm
2.5 mm
Metal
AEC-Q200
CLT32
Reel
Cut Tape
MouseReel
Application: Automotive
Brand: TDK
Core Type: Molded
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: DE
Mounting Style: PCB Mount
Product: Power Inductors
Product Type: Power Inductors - SMD
Factory Pack Quantity: 6000
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 1 MHz