MLH2012F22NKT000
TDK
810-MLH2012F22NKT000
MLH2012F22NKT000
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 2012 -40 to +125 22nH 1000MHz
ECAD Model:
In Stock: 11,232
Stock:
11,232 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TDK
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Power Inductor
0805 (2012 metric)
Unshielded
22 nH
10 %
1.85 A
44 mOhms
3 A
- 40 C
+ 125 C
1 GHz
Standard
2 mm
1.25 mm
0.95 mm