350239KFT
TE Connectivity / AMP
279-350239KFT
350239KFT
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 3502 39K 1%
ECAD Model:
In Stock: 146
Stock:
146 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
11 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TE Connectivity
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
3502
39 kOhms
2 W
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
2010
5 mm (0.197 in)
2.5 mm (0.098 in)
1.1 mm (0.043 in)