CPF0805B17K4E1
TE Connectivity / Holsworthy
279-CPF0805B17K4E1
CPF0805B17K4E1
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD CPF 0805 17K4 0.1% 25PPM
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TE Connectivity
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
Reel
Cut Tape
CPF
17.4 kOhms
0.1 %
25 PPM / C
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.55 mm (0.022 in)
- 55 C
+ 155 C
100 mW (1/10 W)
100 V