GA100K6MCD1
TE Connectivity / Measurement Specialties
824-GA100K6MCD1
GA100K6MCD1
Mfr.:
Description:
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors NTC THERMISTOR EPOXY RADIAL
ECAD Model:
In Stock: 108
Stock:
108 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
19 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
TE Connectivity
Product Category: NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors
RoHS:
4261 K
100 kOhms
0.2 C
Off-Board
Wire Lead
- 40 C
+ 125 C
0.5 mm
152 mm
0.5 mm
3.3 mm