RES11A40DDFR
Texas Instruments
595-RES11A40DDFR
RES11A40DDFR
Mfr.:
Description:
Resistor Networks & Arrays Low-noise matched th in-film resistor di
ECAD Model:
In Stock: 2,218
Stock:
2,218 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Texas Instruments
Product Category: Resistor Networks & Arrays
RoHS:
RES11A
Resistive Dividers
SMD/SMT
Divider
2
8 Pin
- 40 C
+ 125 C
SOT-23-THIN-8
2.95 mm
1.65 mm
1.1 mm